Märdi Kelder

Mul on keldris igasugust värki…

 • Follow Märdi Kelder on WordPress.com
  • 104,151
 • Advertisements

Iseseisev iseseisvusparteilane

Posted by Märt &emdash; 20/02/2015

Juba paar nädalat on olnud ETV eetris saade “Valimisstuudio”. Et noori inimesi rohkem poliitikalainele meelitada, on käiku lastud võimalus säutsuda kasutades hashtag’i #valimised2015. Loomulikult tähendab see seda, et mõned säutsud saavad ka otse-eetris ekraanile. Ma olen nüüdseks kolm korda saadet vaadanud ja kaasa säutsunud. Näen oma säutsusid pigem kerges huumorivõtmes. Piisavalt on säutse, mis on netikommentaatorite stiiliga. Ma ei oleks arvanud, et mul õnnestub sattuda Twitteri-sõtta iseseisvusparteilasega. Kõigepealt tutvustan säutse ja siis räägin kellega tegu. 18. veebruar oli see päev, kus ma otsustasin jälgida mitte teleekraani, vaid KÕIKI säutse, mis sisaldasid #valimised2015 hashtag’i. See oli veits hirmus, sest inimesed on reaalselt üsna jäledad. Siis aga märkasin järgnevat säutsu:

Ma võtsin seda kui järjekordset patoloogilist netikommentaatorit, kes kaasmaalast pööbliks nimetab ja ennast mingisuguses kõrges seisuses hoiab. Mõtlesin, et nokin teda veidi.

Ma pidin mõned minutid ootama, et saada vastus, mis ütles lihtsalt “vaata telekast”. Praegusel hetkel on see säuts mingil põhjusel kustutatud. Kuna vastus oli rämedalt puudulik otsustasin nokkimist jätkata (kui inimene kasutab sõna “pööbel”, siis võiks teda kohe väga palju nokkida). Tema vastus oli juba midagi solvangulaadset:

Nüüd oli käes see hetk, kus ma lihtsalt PIDIN küsima:

Vastuse on lugupeetud autor oma Twitteri seinalt kustutanud. Ma õnneks mäletan seda. See oli selline:

Aga milleks üldse selliseid küsimusi ja süüdistusi internetti sisestada?

Siis vaatasin ma tema Twitterit ja esitasin nüüd juba väga tõsimeelselt järgneva küsimuse:

Antud loosung tõepoolest kajastub selle mehe Twitteris. Olin juba kõigeks valmis, aga ma üllatusin. Siiralt. Praeguseks hetkeks on ta ka selle säutsu juba kustutanud, aga ma ei suudaks seda kunagi unustada.

selliseid asju küsi oma naiselt

Täiesti perses. Selle asemel, et mulle natukenegi oma seisukohta selgitada, ütles ta midagi NII lolli, et mul kukkus lõug vastu maad ja ma ei saanud hingata. Mida see üldse tähendama peaks!? Kas see on nüüd solvag minu naise pihta? Igatahes jätkus meie vestlus nii:

Ühesõnaga… mulle lubati peksa anda. Kahju, et ta mind ära blokkis. Ma ei saa enam aega ja kohta kokku leppida. Õnneks võib ta siit saidilt minu e-maili saada, et seda teha. (I dare you. I double dare you!) Ma olin hämmingus, kui ma sain teada, kes see mees selline üldse on. Nimelt kukkus mu postkasti kiri, mis andis mulle järgneva info: Twitterikonto omanik olevat Argo Mõttus. Infoallikas on üsnagi usaldusväärne ja kaks profiili klapivad omavahel ideaalselt. ArgMõttusMiks ma selle kõik siia kirja panin? Sellepärast, et selline inimene tahab reaalselt riigikokku saada. Argo Mõttus tahab, et inimesed tema poolt hääletaksid, aga kutsub neid pööbliks. Ja kui ma tahan teada, mida ta selle all mõtleb, siis “pean ma seda oma naiselt küsima”. Selline inimene ei vääri mitte mingisugust häält. Inimene, kes säutsub, et inimesed peaksid vähem säutsuma.

Mees, lõpeta ära. Mina ei tohi avalikku ruumi oma küsimusi postitada, aga tema võib lahmida, et inimesed on pööbel (Kurat, “pööbel” on negatiivse tähendusega sõna. See tähendab, et tõstad ennast kõrgemale pulgale. Võrdõiguslikus riigis!? Ahjaa…Iseseisvuspartei pole just eriti demokraatlik partei ega ju? Kompleksidega mees) Ja kui mina olen klaviatuuriga tatiprits, siis mis faking asi tema on? Klaviatuuriga nats-pasakahur?

Advertisements

4 kommentaari to “Iseseisev iseseisvusparteilane”

 1. uus Suur Juht on sündinud? said

  sa nimetad oma sisutühja nokkimist intelligentsuseks, isiklikku sõimu huumoriks ja loed teiste säutsudest mingit peksu välja? mine ravile või lülita oma internett välja, teed kõigile suure teene – sa ei saa isegi sellest aru, et see “mingi põhjus” on täiesti tavaline soov hoida internet saastast puhas. sinul näib aga olevat täpselt vastupidine eesmärk

 2. see sinuga säutsunu on vaid jäämäe veepealne osa. Kui sa viitsid aega raisata siis guugelda kõiki nende kanditate ja saad portsu naerda. nad kommivad igal pool vastu ka. eredaimad tähed on esimees leito Vello Leito-EIP esimees Jutt minu autoritaarsusest ja isoleeritusest ei ole kriitika, see on tunnustus, sest ainult tänu mu “autoritaarsusele” oleme suutnud endi hulgast paljastada suure hulga riigikoguerakondade ja kapo agente ning need välja heita. Et me kõigele vaatamata suutsime ka seekord valimistele väljuda on kangelastegu, mida kõrvaline isik ei mõista, sest ei tea asjaolusid.Eestis on ainult üks poliitilise opositsiooni partei – EIP, kõik ülejäänud on võimuopositsioonilised parteid, Euroopa Liidu liikmelisuse pooldajad. Iseseisvuslased ei tee koostööd riigireeturitega, suurriikide käsilastega. Iseseisvuslased on Eesti aristokraadid.Vello on kui stalin kes paranoia ja hulluse hoogude ajal oma lähikondlasti likvideerima kukkus kahtlustades neid endavastases vandenõus, siis joodikust parm rämmel ja vandenõu teoreetikust usa vastane orgussaar.
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/iseseisvuspartei-selgitab-naftapalaviku-puhkemist-nafta-olemasolu-ule-hiiumaal-on-spekuleeritud-juba-eelmise-sajandi-algusest?id=70835507
  https://www.facebook.com/raivo.orgusaar?fref=ts
  eipis on veel ka laste äravõtmise looga kuulsaks saanud pooletoobised siiri ja heiki tite-treier ja solveig hele koidutäht kes oli eelmises elus jeesus.
  http://valimised.err.ee/v/riigikogu_valimised_2015/kandidaadid/eesti_iseseisvuspartei/558a03f3-0de9-4add-ab1a-53fb6f84acaf

  http://valimised.err.ee/v/riigikogu_valimised_2015/kandidaadid/eesti_iseseisvuspartei/cc3d5a6e-1a4d-4210-98c7-055d6e216448

  kui eiplane raivo orgussaar väidab oma fb kontol https://www.facebook.com/raivo.orgusaar?fref=nf et inimestel kasvavad hambad tagasi puhast toitu süües ja neid ei pea ravima ,siis miks rämmeli sahtel veel lage on ja ta neid probleemide korral viinaga ravib?

  http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/veiko-rammel-kindlasti-on-nii-monedki-pudelid-viina-joodud-ara-hambavalu-leevenduseks?id=70807715

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: